23 marca 2018

Toyota hybrydowa Wrocław

Modele hybrydowe zyskują coraz większą popularność wśród kierowców na całym świecie. Jazda nimi to jeden z przejawów troski o środowisko, ale to niejedyna korzyść, którą zapewnia Toyota hybrydowa. To także niezawodność, wyjątkowa oszczędność paliwa, imponujące osiągi oraz bogate wyposażenie.

Zależy Ci na ekonomicznej i komfortowej jeździe? W takim razie, doskonale sprawdzi się właśnie Toyota hybrydowa. Wrocław to miasto, które wyjątkowo sprzyja posiadaczom niskoemisyjnych aut i pozwala im zaoszczędzić. To kolejny argument, który przemawia za ich wyborem.

 

Toyota hybrydowa – nowoczesna jakość

zegar na desce rozdzielczej - toyota hybrydowaProdukowana przez markę Toyota hybryda, to nowoczesny samochód z dwoma źródłami napędu: silnikiem benzynowym i elektrycznym oraz akumulatorem magazynującym energię. Wspólne działanie tych trzech elementów sprawia, że przepływ energii jest bardziej zoptymalizowany.

Elektryczny silnik odzyskuje ją z hamowania, a nadwyżki przekazuje do akumulatora hybrydowego podczas jazdy ze stałą prędkością. Zebrana energia jest później ponownie wykorzystywana. Pozwala to na uniknięcie dodatkowego ładowania akumulatora i ograniczenie zużycia paliwa do minimum. W rezultacie, Toyota hybrydowa charakteryzuje się dużą oszczędnością paliwa.

 

Toyota hybrydowa – Wrocław sprzyja eko-kierowcom

Toyota hybrydowa pozwala Ci zaoszczędzić także na inne sposoby. Korzystanie z niskoemisyjnych samochodów jest bardzo ekonomiczne, a najlepiej widać to w mieście. To środowisko, w którym idealnie sprawdza się Toyota hybrydowa. Wrocław należy do aglomeracji szczególnie przyjaznych niskoemisyjnym samochodom.

Właściciele tego typu pojazdów w stolicy Dolnego Śląska mogą w płatnych strefach parkowania zostawiać auta po preferencyjnych cenach lub nawet za darmo. Dzięki temu, kierowcy oszczędzają nie tylko na paliwie, ale też na opłatach za parkingi. Na dodatek, jeżdżąc hybrydowym samochodem, chronisz środowisko i walczysz ze smogiem.

 

Zalety hybrydy

Toyota hybrydowa to dobry wybór nie tylko ze względu na niskie spalanie i tańsze opłaty parkingowe. Jej zaletą jest też wysoka bezawaryjność. Choć cechuje ona wszystkie samochody Toyoty, jest jednak wyjątkowa w przypadku Toyoty hybrydowej. Te auta odznaczają się m.in. wyższą trwałością układu hamulcowego i mają mniej części narażonych na zużycie. To sprawia, że możesz zaoszczędzić również na serwisowaniu.

Niższe koszty użytkowania idą w parze z bardzo wysokim standardem wyposażenia. Decydując się na hybrydę, już w wersji podstawowej zyskujesz bezstopniową przekładnię E-CVT, automatyczną klimatyzację i siedem poduszek powietrznych. Dzięki Toyocie hybrydowej możesz też cieszyć się płynną i bezszelestną pracą silnika. Samochód porusza się w ciszy, co dodatkowo zwiększa komfort jazdy i pozwala bardziej się nią cieszyć.

 

Szeroki wybór modeli samochodów hybrydowych

Cisza, spokój i komfort – to podczas podróży daje Ci Toyota hybrydowa. Wrocław to przestrzeń, w której będziesz mógł w pełni korzystać z wszystkich zalet hybrydy. Jej plusy docenią klienci indywidualni, a także firmy zarządzające dużymi flotami pojazdów. W naszym salonie na Bielanach Wrocławskich znajdziesz wszystkie modele oferowane przez Toyotę:

  • C-HR,
  • RAV4 Hybrid,
  • Prius,
  • Prius Plug-In,
  • Prius +,
  • Yaris Hybrid,
  • Auris Hybrid,
  • Auris Hybrid TS Kombi.

Nie jesteś pewien, który model będzie dla Ciebie najlepszy? Nasi doradcy wysłuchają Twoich potrzeb i pomogą wybrać Ci auto spełniające wszystkie Twoje oczekiwania.