23 marca 2018

Serwis Toyota Wrocław

Najlepsze rozwiązania, wysoka jakość obsługi, bezpieczeństwo i wygoda Klientów – to wszystko składa się na nasz serwis Toyota. Wrocław oferuje dogodną lokalizację punktu serwisowego na Bielanach Wrocławskich. Dzięki temu, bez problemów dotrzesz do nas zarówno autem, jak i komunikacją miejską.

 

Serwis Toyota – Wrocław gwarantuje profesjonalną pomoc

toyota hybrydowy silnikSerwisując u nas swój samochód, możesz liczyć na kompleksowe i profesjonalne wsparcie. Zespół doskonale wyszkolonych mechaników podejmie się naprawy każdego typu usterek, tak aby zagwarantować Ci bezpieczną i komfortową jazdę. Udział w odpowiednich szkoleniach pozwala naszym specjalistom nieustannie podnosić kwalifikacje.

W połączeniu z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi, zapewnia to profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie. To właśnie sprawia, że nasz serwis Toyoty cieszy się dużym zaufaniem wśród właścicieli aut.

 

Toyota to więcej niż dobry samochód – to dostęp do niepowtarzalnych korzyści

Jako autoryzowany serwis Toyoty, mamy dostęp do szerokiego wachlarza programów serwisowych. To pozwala nam skutecznie naprawiać usterki i dbać o Twój samochód tak, byś był w pełni zadowolony z jego działania.

Dbamy zresztą nie tylko o Twoje auto, ale również o Twój czas. Dostępność usługi Express Service pozwala na maksymalne skrócenie czasu wykonywanego przeglądu. Wystarczy, że uzgodnisz z nami datę i godzinę, a nasi eksperci w ciągu maksymalnie 60 minut, skończą zajmować się Twoim pojazdem. Nie musisz długo czekać, by z powrotem wyruszyć w drogę.

To nie wszystkie korzyści, jakie oferuje Ci serwis Toyota. Wrocław to lokalizacja, w której zagwarantowane jest także gratisowe mycie w ramach każdej wykonywanej usługi.

 

Wsparcie dla samochodów po gwarancji i nie tylko

Wszyscy nasi Klienci mogą brać udział w sezonowych akcjach promocyjnych. Na dodatek, nasz serwis Toyoty umożliwia też korzystanie ze specjalnego programu dla aut pogwarancyjnych. Z myślą o nich, opracowaliśmy promocyjną ofertę obejmującą różne usługi serwisowe – “Serwis Dobrych Cen”. Biorąc udział w programie, możesz liczyć na obniżenie cen średnio o 30 proc. w stosunku do tych, które standardowo proponują Dilerzy Toyoty.

Dotyczy to zarówno robocizny, jak i oryginalnych części zamiennych na gwarancji. W naszym kalkulatorze SDC sprawdzisz, ile dokładnie zapłacisz za wybraną usługę. Dzięki „Serwisowi Dobrych Cen” możesz być spokojny, że Twoje auto jest w dobrych rękach. Serwisowaniem zajmą się wykwalifikowani technicy Toyoty.

 

Serwis Toyota – Wrocław z kompleksową obsługą: od przeglądu, po naprawy i wymianę części

W naszym serwisie możesz nie tylko liczyć na profesjonalny przegląd i naprawę usterek. Znajdziesz tu także największy asortyment oryginalnych, autoryzowanych części zamiennych Toyoty. Każda z nich – podobnie jak każda z wykonywanych przez nas usług – objęta jest gwarancją. Oferujemy Ci również najwyższej jakości oryginalne płyny eksploatacyjne i kosmetyki samochodowe. Zależy nam na Twoim komforcie, dlatego uzyskasz od nas jasną i klarowną informację o cenach części i usług.

Możesz cieszyć się komfortową i bezpieczną jazdą – o niezawodność Twojego auta zadba serwis Toyota. Wrocław jest miastem, w którym spotkasz się z profesjonalnym zespołem o wieloletnim doświadczeniu. To ono pozwala nam wprowadzać najbardziej efektywne strategie działania. W rezultacie, możesz szybciej odebrać swoje auto z serwisu. To wszystko bez wysokich kosztów oraz przy stuprocentowej pewności co do jakości i trwałości wykonanych usług.