23 marca 2018

Salon samochodowy Jelenia Góra

Wrocław i Wałbrzych to nie jedyne miasta, w których znajdziesz nasz salon samochodowy. Jelenia Góra stała się miejscem, w którym również możesz spotkać się z naszymi doradcami po to, by wybrać jak najlepszy model dla siebie. Odpowiedni samochód znajdą zarówno miłośnicy jazdy w trudnych warunkach, jak i fani miejskich dróg.

 

Salon samochodowy – Jelenia Góra

salon samochodowy Jelenia Góra

Jeśli szukasz renomowanej marki, znajdującej się w czołówce rankingów bezawaryjności, odwiedź nasz salon samochodowy. Jelenia Góra ze swoją reprezentacją spełni Twoje oczekiwania. Znajdziesz tu bogatą ofertę nowych oraz używanych aut. Zwróć się do naszych specjalistów, którzy pomogą znaleźć najlepsze dla Ciebie rozwiązanie. Wystarczy, że powiesz nam, jakie są Twoje potrzeby i wymagania.

Szukasz czegoś, w czym będziesz mógł zabrać całą rodzinę na wakacje? W takim razie, zastanów się nad Toyotą Avensis.

A możesz wolisz coś niewielkiego, w czym można łatwo manewrować na wąskich miejskich uliczkach? Jeśli tak, polecamy Toyotę Aygo oraz Corollę. Z kolei model Land Cruiser sprawdzi się najlepiej na trudnych trasach.

Zapytaj nas o samochody Toyota. Chętnie znajdziemy dla Ciebie auto, które idealnie sprawdzi się na drogach, jakie często pokonujesz, zmieści tyle osób, ile potrzeba i ma odpowiednie parametry techniczne. Z naszą pomocą na pewno wybierzesz odpowiedni model! Jeśli chcesz, możesz też skorzystać z jazdy próbnej i przetestować wybrane pojazdy na drodze.

 

Oferta dodatkowa

W naszym salonie możesz liczyć na pełne doradztwo w zakresie wyboru samochodu, ale także na pomoc w uzyskaniu kredytu. Wskażemy Ci atrakcyjne oferty, dopasowane do Twoich możliwości. To sprawi, że kupno samochodu nie będzie dużym obciążeniem dla Twojego budżetu. To zresztą tylko jedna z dodatkowych korzyści, które oferuje nasz salon samochodowy. Jelenia Góra to też punkt, w którym przy zakupie pojazdu, możesz od razu podpisać ubezpieczenie. Nie musisz tracić czasu na przeglądanie wielu różnych ofert – u nas szybko znajdziesz taką, która da Ci dostęp do korzystnych warunków.

 

Więcej niż salon samochodowy – Jelenia Góra z usługami dla właściciela Toyoty

Jesteś już posiadaczem Toyoty i nie masz w planach zakupu nowego auta? Nadal zachęcamy Cię do tego, byś odwiedził nasz salon samochodowy. Jelenia Góra i tutejsi eksperci zadbają o Twój pojazd w taki sposób, żeby przez wiele lat zachwycał bezawaryjnością. W jednym miejscu możesz liczyć na wsparcie profesjonalnego serwisu mechanicznego oraz usługi blacharsko-lakiernicze. Znajdziesz także potrzebne części i akcesoria – wszystkie będą oryginalne i dedykowane Twojemu modelowi. Warto też zaznaczyć, że podlegają gwarancji. Nasi fachowcy dobiorą odpowiednie elementy i zajmą się serwisowaniem.

Wsparcie techniczne naszych specjalistów pozwoli Ci cieszyć się komfortową i bezpieczną jazdą przez długie lata. Spotkaj się z naszymi przedstawicielami w Jeleniej Górze i skorzystaj z naszej kompleksowej pomocy w zakresie serwisowania oraz doradztwa.